nautilus-renamer - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: _Pattern
cs: _Vzorek

en: _Substitute
cs: _Nahradit

en: _Undo
cs: _Zpět

en: Original filename
cs: Původní název souboru

en: Parent directory
cs: Nadřazený adresář

en: Filename without extenstion
cs: Jméno souboru bez přípony

en: File extension
cs: Přípona souboru

en: Day of month
cs: Den v měsíci

en: Full date, e.g., 24Sep2008
cs: Plné datum, např. 24Sep2008

en: Numerical month of year
cs: Číselný měsíc v roce

en: Year, e.g., 1990
cs: Rok, např. 1990

en: Full month name, e.g., August
cs: Plné jméno měsíce, např. Aulgust

en: Simple month name, e.g., Aug
cs: Zkrácené jméno měsíce, např. Srp

en: Full day name, e.g., Monday
cs: Celý název dne, např. Pondělí

en: Simple dayname, e.g., Mon
cs: Zkrácený název dne, např. Pon

en: The first three letters of filename.
cs: První tři písmena názvu souboru

en: _Extension
cs: _Přípona

en: _Recursive
cs: _Rekurzivně

en: Also operate on extensions
cs: Má vliv i na přípony

en: Also operate on subfolders and files
cs: Má vliv také na podsložky a soubory

en: Refresh Previe_w
cs: Obnovit náhle_d

en: Original Name
cs: Původní název

en: New Name
cs: Nový název

en: Pre_view
cs: Ná_hled

en: Enter the pattern here ...
cs: Zadejte vzor zde ...

en: Enter the base pattern to rename. Click '?' for available patterns.
cs: Zadejte základní vzor, který chcete přejmenovat. Klikněte na "?" s dostupnými vzory.

en: Delete or replace multiple characters and words...
cs: Odstranit nebo nahradit několik znaků a slov...

en: Corresponding words to replace with, e.g., one/two ...
cs: Odpovídající slova nahradit, např. jeden / dva

en: Enter the characters or words to be replaced, separated by '/'
cs: Zadejte znaky nebo slova, která budou nahrazena, oddělena '/'

en: Keep Original Case
cs: Zachovat původní nadpis

en: ALL IN CAPITALS
cs: VŠE VELKÝMI PÍSMENY

en: all in lower case
cs: vše malými písmeny

en: First letter upper case
cs: První písmeno velké

en: Title Case
cs: Velikost písma v nadpise

en: Choose One
cs: Vyberte jeden

en: Choose the casing style you want to apply.
cs: Vyberte styl nadpisu, který chcete použít.

en: <b>Undo the last operation inside this folder.</b>
    
     <span
cs: <b>Vrátit poslední operaci uvnitř této složky.</b>
    
     <span

en: Enter a list of letters or words, seperated by '/'.
cs: Zadejte seznam písmen nebo slov, oddělených '/'.

en: _First Letter
cs: _První písmeno

en: No file selected
cs: Nebyl vybrán žádný soubor

en: Please, select some files first.
cs: Prosím prvně vyberte nějaké soubory.

en: Rename successful
cs: Přejmenování proběhlo úspěšně

en: renamed %d files successfully.
cs: přejmenování %d souborů bylo úspěšné.

en: File Already Exists
cs: Soubor již existuje

en:  already exists. Use Undo to revert.
cs:  již existuje. Použijte Zpět k návratu.

en: Not Enough Random Number Range
cs: Není dostatečný rozsah náhodných čísel

en: Please, use a larger range
cs: Použijte, prosím, větší rozsah

en: Undo Failed
cs: Návrat se nezdařil

en: Log file not found
cs: Log nebyl nalezen

en: Undo successful
cs: Návrat se zdařil

en: %d files restored.
cs: %d souborů obnoveno.
