nautilus-renamer - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: _Pattern
eo: _Modelo

en: _Substitute
eo: Anstataŭigi

en: Original filename
eo: Originala dosiernomo

en: File extension
eo: Dosiera finaĵo

en: Day of month
eo: Tago de la monato

en: Full date, e.g., 24Sep2008
eo: Plena dato, ekz. 24Sep2008

en: Numerical month of year
eo: Nombra monato de la jaro

en: Year, e.g., 1990
eo: Jaro, ekz., 1990

en: Full month name, e.g., August
eo: Plena monata nomo, ekz., Aŭgusto

en: Simple month name, e.g., Aug
eo: Mallonga monata nomo, ekz., Aŭg

en: Full day name, e.g., Monday
eo: Plena tagnomo, ekz., Lundo

en: Simple dayname, e.g., Mon
eo: Mallonga tagnomo, ekz., Lun

en: The first three letters of filename.
eo: La unuaj tri leteroj de la dosiernomo

en: Original Name
eo: Originala nomo

en: New Name
eo: Nova nomo

en: Pre_view
eo: Antaŭvidu

en: Delete or replace multiple characters and words...
eo: Forigi aŭ anstataŭigi plurajn karakterojn kaj vortojn

en: Choose One
eo: Elektu unu

en: Choose the casing style you want to apply.
eo: Malfari la lastan operacion je ĉ

en: <b>Undo the last operation inside this folder.</b>
    
     <span
eo: <b>Nombra monatro de la jaro.<b>
    
     <span

en: _First Letter
eo: _Unua litero

en: Capitalize the first letter
eo: Majuskligi la unuan literon

en: No file selected
eo: Neniu elektita dosiero

en: Please, select some files first.
eo: Bv, selektu iujn dosieron unue

en: File Already Exists
eo: La dosiero jam ekzistas

en: Undo Failed
eo: Malfarado nesukcesa
