nautilus-renamer - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: _Substitute
pl: _Substytut

en: _Undo
pl: _Cofnij

en: Original filename
pl: Oryginalna nazwa pliku

en: Parent directory
pl: Folder nadrzędny

en: Filename without extenstion
pl: Nazwa pliku bez rozszerzenia

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: Day of month
pl: Dzień miesiąca

en: Full date, e.g., 24Sep2008
pl: Pełna data np. 24Sie2008

en: Numerical month of year
pl: Numer miesiąca w roku

en: Year, e.g., 1990
pl: Rok np. 990

en: Full month name, e.g., August
pl: Pełna nazwa miesiąca np. Wrzesień

en: Simple month name, e.g., Aug
pl: Krótka nazwa miesiąca np. Wrz

en: Full day name, e.g., Monday
pl: Pełna nazwa dnia np. Poniedziałek

en: Simple dayname, e.g., Mon
pl: Krótka nazwa dnia np. Pon

en: _Extension
pl: _Rozszerzenie

en: _Recursive
pl: _Rekursywnie

en: Also operate on extensions
pl: Pracuj też na rozszerzeniach

en: Also operate on subfolders and files
pl: Pracuj też na podfolderach i plikach

en: Refresh Previe_w
pl: Odśwież _pogdląd

en: Original Name
pl: Oryginalna nazwa

en: New Name
pl: Nowa nazwa

en: Pre_view
pl: _Podgląd

en: Enter the pattern here ...
pl: Wprowadź wzór tutaj ...

en: Words to be replaced separated by "/", e.g., 1/2 ...
pl: Słowa do zamiany, oddzielone znakiem "/", np. 1/2

en: Corresponding words to replace with, e.g., one/two ...
pl: Zamienniki słów do zamiany, np. jeden/dwa

en: Enter the corresponding words to replace with
pl: Wrpwadź odpowiadające zamienniki słów do zamiany

en: ALL IN CAPITALS
pl: WSZYSTKO DUŻYMI LITERAMI

en: all in lower case
pl: wszystko małymi literami

en: First letter upper case
pl: Pierwsza litera duża

en: Title Case
pl: Odmiana tytułu

en: Capital Case After ...
pl: Duże litery po ...

en: Choose One
pl: Wybierz

en: _First Letter
pl: Pierwsza _Litera

en: Capitalize the first letter
pl: Zmień pierwszą literę na dużą

en: No file selected
pl: Nie zaznaczono pliku

en: Please, select some files first.
pl: Proszę, wybierz najpierw jakieś pliki

en: Rename successful
pl: Pomyślnie zmieniono nazwę

en: renamed %d files successfully.
pl: Pomyślnie zmieniono nazwę %d plikom.

en: File Already Exists
pl: Plik już istnieje

en:  already exists. Use Undo to revert.
pl:  już istnieje. Użyj funkcji Cofnij.

en: Not Enough Random Number Range
pl: Nie wystarczający zakres losowych liczb

en: Please, use a larger range
pl: Użyj większego zakresu.

en: Undo Failed
pl: Błąd podczas cofania.

en: Log file not found
pl: Plik logu nie znaleziony

en: Undo successful
pl: Pomyślnie cofnięto.

en: %d files restored.
pl: %d plików przywrócono.
