nautilus-renamer - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: _Substitute
uk: _Замінити

en: _Undo
uk: _Відмінити

en: Original filename
uk: Назва оригінального файлу

en: Parent directory
uk: Батьківська тека

en: Filename without extenstion
uk: Файл без розширення

en: File extension
uk: Розширення файлу

en: Day of month
uk: День місяця
